slide4
köyy
köy
köy 1
köy 4
_DSC0174
_DSC0131

cam plastik metal kkarton elektronik yag pil enerji

Okullar Geleceğimiz Haberler
Ofiste Kalem Arama Derdine Son P&P ile Kalemini Kendin Üret
P&P Office Waste Processor (ofis atık işleyici) bir parça kullanılmış kağıttan kurşun kalem üretmeyi mümkün kılıyor.Ofisteki atık kağıt kutusuna atılan ve geri dönüşümü bekleyen kullanılmış kağıtları anında geri kazandıran sistem aynı zamanda personel geri kazanma bilincini de aşılıyor.
19-01-2016
Detay
Lets Do It
Çevre Temizlik hareketi Let’s Do İt (Haydi Yapalım), 133 ülkeyle aynı günde Pendik’te gerçekleşti.133 ülkede faaliyet gösteren çevre temizlik hareketi Let’s Do İt’in Türkiye ayağında Sivil Yaşam Derneği, gönüllü kuruluşlar ve kentteki spor kulüpleri ile Pendik Belediyesi personeli, Ballıca’daki ormanlık alanda çevre temizliği yaptı.
19-01-2016
Detay
Dünya Çevre Haftası
Belediyemiz tarafından düzenlenen ‘Dünya Çevre Günü ‘etkinlikleri, kalabalık bir öğrenci grubunun katılımıyla 06.06.2013 Perşembe günü kutlandı. Ellerinde dövizlerle Atatürk anıtında toplanan öğrenciler, kutlama etkinliklerin yapılacağı sahil pazar alanına kadar bando eşliğinde yürüyüş gerçekleştirdiler.Coşkulu topluluğun yer aldığı kutlama alanında öğrencilere hitap eden Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, yaşanılan...
19-01-2016
Detay

Close
rfwbs-sliderfwbs-slide